Страхування майна

Страхування майна - комплексний захист вашого житла (квартири, будинку), майна і відповідальності перед сусідами від пожежі, стихійних лих, затоплення і протиправних дій третіх осіб. Страховка покриє збитки для конструкцій і комунікацій, внутрішнього оздоблення, меблів, а також домашнього майна (побутової техніки, предметів інтер'єру, одягу). Страхування майна компенсує збитки, які можуть бути нанесені сусідам в результаті пожежі, вибуху і дій води.

У 2018 року кількість випадків крадіжок в Україні склало близько 190 000. Найбільший масив серед скоєних крадіжок займають квартирні крадіжки. Як правило, інтенсивність таких злочинів зростає в сезон відпусток, на вихідні і святкові дні.

Упродовж 3 місяців 2019 року в Україні зареєстровано 21 187 пожеж.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, кількість пожеж збільшилась на 90,3 %. Матеріальні втрати від пожеж збільшились на 75,4 %, кількість знищених і пошкоджених будинків (споруд) збільшилась на 7,0 %. Щодня в Україні, в середньому, виникало 235 пожеж, матеріальні втрати від яких складали 29 млн 880 тис. грн.

Захистити власне майно від непередбачуваного стихійного лиха, крадіжки чи пожару можна обравши одну з трьох базових програм.

Страхування квартири

Ризики, що страхуються:

- вогонь

- стихійні лиха

- пошкодження водою

- крадіжка

Страхування будинку

Ризики, що страхуються:

-вогонь, вибух

- стихійні лиха

- пошкодження водою

- крадіжка

- вандалізм, розбите скло

*Додатково можуть бути компенсовані витрати на відновлення документів та вимушену аренду житла

Страхування відповідальності власника житла

Ризики, що страхуються:

-пожар та задимлення

-вибух газу

-пошкодження водою

Калькулятор

(в стадії розробки)